Logg ut

Vil du virkelig logge ut?

   Aktive golfere du følger
  • Du må være innlogget for å se aktive golfere.

Debattforum

Din Topp 5 i Norge

Golfspiller

over 16 år siden

Golfspiller

Heisan. Jeg har lyst å høre hvilke baner dere foretrekker å spille i Norge hvis dere kunne valgt 5 gratis runder på 5 forskjellige baner? Vi har alle ulike preferanser på bane og lokasjon. Det hadde vært morro å høre om din ønskeliste!

Min er:
1) Narvik
2) Meland
3) Miklagard
4) Nøtterøy
5) Bjåvann Kristiansand

Yorkie

over 16 år siden

Yorkie

Mine 5 ville vel bli:
1) Narvik
2) Atlungstad
3) Bjaavann
4) Moss & Rygge
5) Nøtterøy

Slicer

over 16 år siden

Slicer

eg hadde spilt 5 runder på solagk

eagle04

over 16 år siden

eagle04

Kragerø
Vestfold
Nøtterøy
Miklagard
Oslo

Yes

over 16 år siden

Yes

Kongsvinger
Nes
Atlundstad
Kongsberg
Hauger

The slicer

over 16 år siden

The slicer

Nå har ikke jeg spilt mer enn et 20-talls baner her til lands, men favorittene så langt er:
1) Kragerø
2) Nøtterøy
3) Borre
4) Tyrifjord
5) Kongsberg

Anonym

over 16 år siden

Anonym

Er selv medlem på kongsberg, men er egentlig sjokkert over at banen min kommer topp 5 hos noen her.
Det kan da ikke være så dårlig stilt i dette landet at denne banen skulle være topp 5.

Meget hyggelig bane, men den er jo aldri i god form, for de klipper aldri greenene her, virker det som.

Den er lodden hele jævla sesongen.

t

over 16 år siden

t

Oslo GK
Bjaavann
Moss og Rygge
Atlungstad
Tyrifjorden

HCPmann

over 16 år siden

HCPmann

Moss & Rygge
Borre
Nøtterøy
Bjaavann
Vestfold

Banene erikke rangert

Yorkie

over 16 år siden

Yorkie

Anonym,
skjønner godt at noen har Kongsberg på lista, jeg liker banen godt selv, men enig, det er litt synd at man ikke har råd til bedre vedlikehold, hadde man hatt det, hadde nok flere hatt den på lista tror jeg

Og, jeg gleder meg til sommeren, da har jeg Meland på lista, skal bli morro å endelig få oppleve den etter alt jeg har hørt

Amici Sumus

over 16 år siden

Amici Sumus

Hallo Yorkie,

Jeg er i Bergen 04-12 juli og har planer om å spille Meland for første gang. Ta gjerne kontakt hvis det er i den perioden du skal spille Meland.

God Natt!

Gunder

over 16 år siden

Gunder

Yorkie: Jeg er med! :) jeg tipper Gunnar Bull også er klar.

Gunnar Bull

over 16 år siden

Gunnar Bull

Oi. Har jeg sjanse til å stikke av så blir jeg selvfølgelig med.

Om jeg ikke husker feil, lovte Henrikf oss å være guide om vi kom dit også...

Men akkurat nå lokker skiløypa mest!

Bernu

over 16 år siden

Bernu

Meland
Valdres
Miklagard
Sola
Nøtterøy

Bare å glede seg til Meland. Den er stor, lang og monstrøs.
Den kommer til å bli spilt endel ganger i år siden jeg skal ha hele sommeren hjemme i Bergen i år.

Koll

over 16 år siden

Koll

Dessverre har jeg aldri spilt golf på Vestlandet, Rogaland eller nordover. Mine fem favorittbaner er - uten rangering:

Nes
Tyrifjord
Mørk
Bærum
Drøbak

Mine kriterier er farvet av mitt handicap og min alder!

Yorkie

over 16 år siden

Yorkie

Ray og G+G, den uken er jeg etter planen i Syd-Sverige og koser meg med golf, planen er dog ikke helt ferdig enda. Men, når det er sagt, tar gjerne en annen helg for herretur til Bergen, kunne kanskje fått med Fana også.

Pepper

over 16 år siden

Pepper

Nå er vel hverken min alder eller mitt hcp så himla langt unna Kolls, men en ting er ihvertfall sikkert, Mørk og Bærum kommer laaaangt ned på min liste.

Vanskelig valg, men jeg tror jeg setter opp (i tilfeldig rekkefølge):

Bogstad
Miklagard
Atlungstad
Narvik (artig å prøve den en gang)
Moss & Rygge

På reserveliste Norsjø og Valdres

The slicer

over 16 år siden

The slicer

Anonym: Jeg har kun spilt Kongsberg 2 ganger. Begge ganger midt i juli, og de gangene synes jeg banen har vært flott. Kanskje ikke de mest strøkne forhold jeg har spilt på, men flott natur og mange bra og varierte hull gjør at banen kommer høyt opp for min del!

duffshank

over 16 år siden

duffshank

Hvis Bærum, Mørk, Kongsberg eller Nes er på din topp 5 liste så har du ikke opplevd mye golf i Norge stakkar..

Disse 3 må spilles:
Oslo (Denne MÅ med på alles lister, særlig etter omlegging)
Oustøen (Fantastisk beliggenhet og opplevelse)
Bjåvann (Bra layout, beliggenhet OG spilleforhold)



Disse bør spilles:
Miklagard (Beste spilleforhold i landet, men drit kjedelig område)
Atlungstad
Holtsmark
Tyrifjord
Tromsø og/eller Narvik (Golf i nord er en spesiell opplevelse, selv om banene ikke holder samme standard som i sør av klimatiske årsaker)
Byneset
Meland
Evje
Nøtterøy
Vestfold
Kragerø
Sola
Stavanger
Borre





bobo

over 16 år siden

bobo

Byneset (synes denne er utrolig bra og vanskelig)
Oslo (denne er bare kul)
Holstmark (trodde ikke jeg skulle like den, men synes den var veldig bra...)
Miklagard (Liker denne fra sort..ellers synes jeg den er midt på treet..)
Nøtterøy (veldig utfordrende bane...)

disse er nære....
Evje (nære toppen, men noen "rare" hull...)
Sola (kul bane, men det blåser jo så jæ... mye, banen er topp)
Drøbak (alltid hyggelig, men for lite utfordring)

Koll

over 16 år siden

Koll

Til "duffshank": jeg har spilt på ca. 30 baner i Norge, hvorav de fleste av de du nevner.
Bogstad, Miklagard, Evje og Nøtterøy kommer langt ned på min liste.

duffshank

over 16 år siden

duffshank

høres bra ut.. da slipper jeg å spille med et gretten gammel gubbe med 24 i hcp når jeg spiller golf på mine favorittbaner :)

jeg fatter ikke hvilke 30 du kan ha spilt som har valgt ut de 4 (Tyrifjorden er en perle som alle uansett ferdighetsnivå kan ha glede av)... selv om jeg er medlem selv i 2 av de du har valgt. Men smaken er som baken og det er helt klart at ferdighetsnivå har mye å si om gleden man får ved å spille der.

bobo

over 16 år siden

bobo

Ingen tvil om at ferdigheter er med å speile de banene man liker. Jeg personlig liker baner som er en utfordring og som kan skape trøbbel for meg. Ikke at de "lette" får til dette, det gjør de, men da stort sett bare min egen feil. Liker baner som kan spilles på forskjellige måter og mener de fleste har sin sjarm.

Klart at mange vill ha baner de selv scorer bra på høyt opp, dette pga mestringsfølelsen. Jeg selv liker baner jeg ikke mestrer, for de gangene jeg klarer å mestre de da er følelsen så veldig mye bedre....

Men smaken er som baken

Askim og Aurskog

over 16 år siden

Askim og Aurskog

vil nok du oppleve som kjempebaner Koll når jeg ser hvilke andre baner du mener er gode...

Trynet

over 16 år siden

Trynet

1 Bjaavann
2 Tyrifjorden
3 Miklagard
4 Hallingdal
5 Atlungstad

Spør meg om et år og jeg har en helt annen liste

Yorkie

over 16 år siden

Yorkie

duffshank, litt skivebom. Poenget her var ikke "De beste banene", men de "dere foretrekker å spille". Så hvis koll foretrekker disse...

Jeg må dog tiltrede min støtte til mange av konklusjonene i ditt første innlegg

duffshank

over 16 år siden

duffshank

men blir ikke dette litt som: Du kan gå inn på Møller Bil og få hvilken bil du vil.. Jo takk gi meg nøklene til den VW Caddy i litt matt hvitfarge der mellom Q7-en og R8-en


Snedd

over 16 år siden

Snedd

(Litt oppløftende å lese at jeg i det minste slipper å møte Koll på en av mine golfrunder).

Min liste ser slik ut:
Moss & Rygge
Oslo
Miklagard
Larvik
Nøtterøy

Listen er naturligvis laget med bakgrunn av at det er mange baner jeg ikke har spilt. Skulle gjerne vært både vest og lenger nord i landet, men det får komme senere. Kanskje ville listen sett litt annerledes ut. Men et par av banene på listen vil nok være der uansett!

Foooore

over 16 år siden

Foooore

1.Drøbak(hjemmebane med hyggelige folk og bra kvalitet)
2.Grønmo(samme som for Drøbak)
3.Oppegård(spesielt morsom fra tee, utfordrende)
4.Mørk(samme som for Oppegård)
5.Evje(utfordrende all over...)

Og kommentarer ift hvem man evnt slipper å møte på ulike baner høres ut som de er skrevet i barnehagen, pføy!

Yorkie

over 16 år siden

Yorkie

Vel, duffshank, kanskje man bygger hytte eller hus, da er jo Caddy'en kanskje ett bedre valg en R8-en

Men nok om den analogien. Bobo har ett godt poeng, noen synes banen man mestrer er den "beste" og andre søker utfordring.

Andre legger kanskje mest vekt på totalopplevelse, ta f.eks Narvik versus Miklagard. Mikla er vel den beste banen i Norge sånn teknisk sett, men ift totalopplevelse, vel, en fantastisk finurlig skogsbane i midnattsol omgitt av høye fjell versus en utfordrene teknisk bane på ett jorde omgitt av motorvei

Koll

over 16 år siden

Koll

Nei, Askim og Aurskog liker jeg ikke. Har spilt begge to-tre ganger og kommer ikke tilbake. I tilegg til min liste ovenfor kan jeg tilføye Holtsmark.
De baner jeg liker best er farvet av trivselsfaktoren. Jeg liker å ha en naturopplevelse når jeg spiller golf. Det skal helst være stille, og pent rundt meg. Alle de baner jeg har listet opp tilfredsstiller disse kravene mine, kanskje bortsett fra Drøbak som ligger litt for tett på trafikk og bebyggelse. Mørk, Nes, Tyrifjord, Holtsmark og Bærum er stille, deilige og naturskjønne baner å gå rundt på. Det finnes naturligvis andre også.
Mitt spill påvirkes av omgivelsene, og når jeg trives på banen så spiller jeg også best.
Jeg er ikke så opptatt av kvaliteten på fairwayer og greener, bare de er sånn noenlunde i orden. Viktigere er layout.

Kubein

over 16 år siden

Kubein

Nes er en av mine favorittbaner også, men særlig naturskjønn kan man vel ikke kalle den :-)
Personlig holder jeg en knapp på disse:

Miklagard
Kragerø
Skjeberg
Losby
Nes

gullballen

over 16 år siden

gullballen

her er fasiten, alt annet er bare tull å skrive om.

Miklagard
Holtsmark
Meland
Larvik
Oslo (blir helt sikkert topp 3 etter ombygging)
Bjåvann

Dette er topp 5 baner designet av topp arkitekter og bygget etter topp standard.

Jepp

over 16 år siden

Jepp

Gullballen, det der stemmer forbløffende godt.

Golferen

over 16 år siden

Golferen

Miklagard
Oslo
Losby
Holtsmark
Larvik

Reserve: Haga

R8

over 16 år siden

R8

Gullballen,jeg er så enig med deg.Stemmer perfekt.

Bogeybjarne

over 16 år siden

Bogeybjarne

Prøver meg med disse i tilfeldig rekkeføge, men er ikke helt sikker.

Evje
Miklagard
Holtsmark
Hakadal
Losby

RogaLand

over 16 år siden

RogaLand


Ja, dere får stikke ut og spille på en av disse toppbanene deres på østlandet nå da....Mu-hahahaha.... Eller er det et 1/2 meter tykt hvitt belegg på dem sier, dere. SÅ SYND!!!

Gullballen kan sikkert korte ventetiden med å lære å telle til 5...

Jeg for min del regner med at jeg greit rekker en runde på grønne fairwayer og sommergreener om jeg stikker fra jobb rundt kl. 15 :-)

Ha en fortsatt fin vår :-)

Køllekanin

over 16 år siden

Køllekanin

Ja ja...dere Rogalendinger får kose dere, så kan vi dra og handle billig sprit, kjøtt og snus i sverige så lenge....

Yngve

over 16 år siden

Yngve

hey, Køllekanin, husk at du også kan spille golf når du har handlet spriten.

Dynekilen, Strømstad, Fjällbacka, etc.

min liste:
1. Nøtterøy
2. Miklagard
3. Tyrifjord
4. Oslo
5. Holtsmark

Å si at alt annet enn sin egen liste er tull er jo relativt drøyt da.....
Alle har sin liste, og som det blir nevnt her, så handler det om hva man foretrekker.

Kolls liste består av baner som han liker, og min liste av baner som JEG liker.(min er best selvsagt, men det sier jeg jo ikke høyt)

Gonzo

over 16 år siden

Gonzo

Den endelige listen

Larvik
Miklagard
Bogstad
Evje
Losby

Yorkie

over 16 år siden

Yorkie

ikke kan de telle og ikke kan de lese, sukk;)

Fint at banene er designet av topp arkitekter og bygget etter topp standard....

Ser ikke helt at absolutt alle golfspiller da automatisk skal velge de banene som de banene de foretrekker å spille, som nevnt av koll, Yngveplutten, bobo, duffshank m.fl. folk har faktisk forskjellige preferanser

tvalo01

over 16 år siden

tvalo01

Min rangering, rangert etter hvor godt jeg trives å spille der. Total pakken teller mest, hvor raske greenene er har lite å si kontra hvor hyggelig det er å komme til en bane.

Kongsberg (Hjemmebane)
Drammen (alltid trivelig å komme til Skoger å spille, hyggelige folk)
Bærum (Kort vei til alt, range, puttingreen, orden)
Solum (Kunden i fokus, alltid)
Nærøysund, Rørvik (Føler meg alltid som en verdsatt gjest)

Petter S

over 16 år siden

Petter S


Nøtterøy
Nye Oslo
Evje
Hallingdal
Haga

Dilter

over 16 år siden

Dilter

Stavanger
Oslo
Moss og Rygge
Krokhol
Miklagard

Jæfø

over 16 år siden

Jæfø

Nøddrøen
Miklagard
Båkksta
Losby
Holtsmark

Moderator

over 16 år siden

Moderator

Har gått gjennom og satt opp en tabell med foreløpig resultat. Jeg kom til 141 totalt, noe som vil si at én av klubbene har fått en stemme for mye :) Gikk litt i surr her.

http://www.framebase.com/scangolf/topp5.html

WiBo

over 16 år siden

WiBo

En dobbel liste. Først blant baner jeg har spilt. Tlfeldig rekkefølge.

Nøtterøy
Bjaavann
Drøbak
Atlungstad
Kvinesdal

Ikkespilte baner:

Byneset
Oslo
Losby
Narvik
Meland

Mikla holder jeg utenom fordi der vet jeg at jeg kommer til å spille flere runder :-)

Mine favoritter er

over 16 år siden

Mine favoritter er

1) Miklagard
2) Miklagard
3) Miklagard
4) Miklagard
5) Miklagard

Miklagard er best i Norge! Er ikke snakk om noe annet!

Scotty

over 16 år siden

Scotty

Ønsker å spille;
Tromsø (skal være jævlig vanskelig)
Narvik (samme kategori)
Atlungstad (har jeg hørt mye bra om)
Meland (men uten bergensere, med unntak av Frode Øverli da)
Bjaavann

Har spilt og kommer gjerne igjen;
Larvik (spilte den med GK for 5 år siden)
Borre (spilte den åsså med GK for 5 år siden)
Mikla (kongebane hvis du bare ser ned...)
Evje (helt sjef !)
Sorknes (der går jeg bare og venter på å treffe en bjønn...)

Å poengene går til:

over 16 år siden

Å poengene går til:

1) Moss & rygge
2) Miklagard
3) Larvik
4) Losby
5) Vestfold

Ønsker gjerne å spille:

Atlungstad
Meland
Bjaavann
Sorknes
byneset

Godt å se at ingen har satt opp "perlen" Kvinesdal (En utsikt gjør ikke en bane til en perle)

Mjon

over 16 år siden

Mjon

1 - Oslo
2 - Nøtterøy
3 - Losby
4 - Kongsberg
5 - Kragerø

Fakta

over 16 år siden

Fakta



1.Oslo
2.Nøtterøy
3.Vestfold
4.Atlungstad
5.Larvik

?

over 16 år siden

?

Blir irritert over folk sier dette er fakta.. Hvis du liksom skal kalle det fakta, er det rart at ikke miklagard og losby er med.. Mesterskaps banene våres.. latterlig

???

over 16 år siden

???

Losby?? Burde ikke vært nevnt EN ENESTE gang! Møkkabane med matchende miljø. Noen som har følt seg velkommen der?

Foooore

over 16 år siden

Foooore

Alltid følt meg velkommen på Losby, og banen har vært strålende sensommers.

Golfspiller

over 16 år siden

Golfspiller

Fakta? Klart dette er fakta. Det er bare en uskylding spørreundersøkelse der man kan si hvilke baner man liker å spille.

Det er nå en gang dette en gjeng golfspillere har stemt på. Verre er det ikke :)

Fakta

over 16 år siden

Fakta

til 19.17

Dette begynte med
DINE TOPP 5 I NORGE

MINE 5 ER BESKREVET HER

DA ER DET FAKTA FOR MEG DIN KJEMPEDUST

Bogeybjarne

over 16 år siden

Bogeybjarne

? Det heter mesterskapsbanene, ikke mesterskaps (mellomrom) banene.

Ellers blir det spennende følge med på hva som skjer på Kongsvinger når de nå åpner de 9 siste hulleme. Slet med greenene i fjor, men får de orden på gressveksten tror jeg vi har en nye kongebane på gang.

KG

over 16 år siden

KG

Helt utrolig at folk har "sørlandets perle" Bjaavann på sin topp 5, siden det bare er gressvekst i annet hvert gresstrå. Synd, men sant...

Why

over 16 år siden

Why

Hvorfor kritisere noen for deres meninger? Hvis dere leser spørsmålet så står det, Hvilke baner foretrekker dere, altså jeg, å spille. Da kan jeg svare hva jeg vil faktisk. Da kan Bernu ha Valdres foran Miklagaard hvis han vil.
Mine vil være
1. Aklungstad
2. Holtsmark (kanon layout, bortsett fra hull 13 og 14)
3. Kongsberg (jada trege greener men bane som ikke blir kjedelig)
4. Nøtterøy
5. Meland

Bunn 5 ut fra forventinger
1. Losby (vært der 4 ganger og bane og shopfolk er helt ufordragelige)
2. Ålesund (herregud for en bane)
3. Asker (turen fra 15 til 16 er nok)
4. Miklagaard. (God stand og greener, men det er jo et stort jorde bare)
5. Haga (dyr og fantastisk kjedelig)

Stein

over 16 år siden

Stein

Why: Du vet at skrekkelig mange golfbaner er laget på åpne jorder? :) spesielt i storbritannia.

KG: Dette var ikke noe kvalitetsranking som Why sier, det er hvilke preferanser folk har. Jeg storkoser meg på Kongsberg, og spiller heller der enn på Losby, som teknisk er en bedre bane.

Klaus

over 16 år siden

Klaus

Til Why!

Hva er galt med Ålesund?
Enig at hull 16 er dårlig, men at banen er vanskelig betyr ikke at den er dårlig.........

Greg

over 16 år siden

Greg

1. Meland
2. Narvik
3. Norsjø
4. Bogstad
5. Larvik

Smilende Sam

over 16 år siden

Smilende Sam

Subjektivitet er deilig:

Miklagard
Stavanger
Oslo
Evje (Moss/Rygge)
Larvik
Drøbak

Det var 6 og Drøbak er med fordi den kort og greit er et utrolig trivelig sted å spille golf.

At andre mener noe annet her er aldeles supert siden det betyr at spillerne spres ut over mange baner. Mange baner betyr større golfmiljø - og hipp hurra for det.

Rallar

over 16 år siden

Rallar

Hvis du har en gammel bil og gamle klær så skjønner jeg at du ikke trives på Losby...

SuperLavHandicaper

over 16 år siden

SuperLavHandicaper

Disse 5 kommer lett Top 5 hos meg;

Losby
Bogstad
Kragerø
Nøtterøy
Evje

Vidre på topp 10 kommer;

Miklagard
Meland
Norsjø
Tyrifjorden
Atlungstad

Kjører på vidre på top 15!;

Kongsvinger(blir knall med 18 hull!)
Kongsberg
Onsøy
Drøbak
Strømstad (slenger med en svenske, en av de morsomste banene jeg har spilt på lenge)

Østerdøl

over 16 år siden

Østerdøl

Lister er kult.

Top 5 blant mine spilte:

Byneset (egentlig i særklasse etter min mening, får for lite skryt)
Meland
Miklagard
Oslo
Moss og Rygge

Blant disse vil jeg selvfølgelig også plassere hjemmebanen, Sorknes, ut i fra totalopplevelsen.

Som gode reserver av de jeg har spilt følger:

Larvik
Bjaavann
Losby
Atlungstad
Kvitfjell (nylig konkurs, jobber med videre drift, med forhold som sist høst er den en skjult perle)

Top 5 Ønskeliste:

Stavanger
Sola
Narvik
Kragerø
Oustøen

Top 5 planlagt spill på (for meg) nye baner:

Kongsvinger
Nøtterøy
Holtsmark
Fana
Vestfold


Det slår meg ihvertfall at vi har fått en helt annen og mye bedre banesituasjon i Norge enn for bare 10-12 år siden. Ha en god sesong!

ABCDEFGHIJ

over 16 år siden

ABCDEFGHIJ

1) Kvinesdal
2)----''-------
3)----''-------
4)----''-------
5)----''-------
PUNKTUM.

Bobo

over 16 år siden

Bobo

Helt enig med deg Østerdøl....

Byneset får for lite skryt, denne banen er utrolig bra og vanskelig. Men det er nok mange her inne som ikke har vært i Trondheim og spillt golf, men er du der bør denne banen spilles.

Ellers så var Oustøen ganske moro, men det holder med en gang...(har vært der 2 ganger, men holdt)

705

over 16 år siden

705

1. Bogstad
2. Miklagard
3. Bjaavann
4. Kragerø
5. Meland

Hakk i hæl:
Vestfold
Stavanger
Evje
Atlungstad
Nøtterøy

topp

over 16 år siden

topp

Bogstad på topp? Har du spilt den allerede....?

Gunnar Bull

over 16 år siden

Gunnar Bull

Miklagard
Ballerud
Ski
Grønmo
Meland

Ahhh, jeg elsker slike "hva mener du er 5 på topp?"-greier. Da kommer kvalifiserte og objektive utsagn som:

Miklagard er jo god, men det er jo bare et jorde...
Hva med:
Holtsmark er også flott, men det er jo bare en skog...
Meland er jo fantastisk, men det er jo bare en innsjø...

Og så har vi slike:
Kvinesdal er BEST (har bare spilt én da, men likevel...)

Været er flott ihvertfall :-)


c

over 16 år siden

c

Og når sånne kommentarer kommer så er Gunnarbullen på plass og setter alt der det hører hjemme. Takker for at du er til, bullen.

Gunnar Bull

over 16 år siden

Gunnar Bull

Likewise, cutten :-)

Lavida

over 16 år siden

Lavida

1. Meland
2. Miklagard
3. Stavanger
4. Oslo
5. Hauger

ABCDEFGHIJ

over 16 år siden

ABCDEFGHIJ

Hvem tror du egentlig du er Gunnar: Gjengjelderen, bøllen eller den eksperimentelle gjengjelder?

Uansett, snålt hvor mye innsikt du har i andres golfpraksis. Patetisk utsagn av en "bull" som kun fyker rundt på en potetåker og tror han har peiling!!

Godt og velment råd: Klapp igjen melketennene før de erstattes med gebiss!

Hvis du vil drite ut deg selv(ikke minst) og andre som sitter med antatt fasit, er du på tynn is.
Ingen vet hvor haren hopper - uansett såkalt"oversikt"!

Gunnar Bull

over 16 år siden

Gunnar Bull

Lili, du bør ikke skrive innlegg midt på natten vet du :-)

Mine favoritter :)

over 16 år siden

Mine favoritter :)

1. Moss & Rygge / Evje
2. Nøtterøy
3. Oslo
4. Miklagard
5. Meland

ABCDEFGHIJ

over 16 år siden

ABCDEFGHIJ

Ikke vet jeg hvem Lili er, bullen, men syntes det er hyggelig å skrive om natta, spesielt når jeg snylter på naboens trådløse nettverk :-)

Leser av og til her, men skriver omtrent aldri. Når det er sagt skal jeg kalle ikke bøllen noe mer, den har det med å klusse det til for seg selv vettu.

Gunnar Bull

over 16 år siden

Gunnar Bull

Det er greit, Lili. Vi sier det slik.

Jeg vet ikke hvem denne bullen er heller, så det går vel opp i opp :-)

Yngve Johannessen

over 16 år siden

Yngve Johannessen

rart hvordan noen ikke merker at de har personlighetsforstyrrelser?

;)

Jeg vet ikke hvem jeg er jeg heller, hvis det er noen trøst..

Legg inn ditt innlegg her

(Denne tråden er stengt)

Få nyhetsbrev!

Legg deg inn her for å motta nyhetsbrev med nyttig info om bl.a. kampanjer og tilbud fra klubber/golfbutikker, spilletips, reisetips etc etc. Les mer her