Logg ut

Vil du virkelig logge ut?

   Aktive golfere du følger
  • Du må være innlogget for å se aktive golfere.

Debattforum

Rapport fra Hakadal?

The slicer

over 17 år siden

The slicer

Noen som har vært og spilt Hakadal i det siste? Har aldri spilt banen før men tenkte jeg skulle prøve den denne uken om forholdene er bra.

simen fulland

over 17 år siden

simen fulland

Spilte senest i dag. Gode forhold:-)

Endelig, Du kan trygt ta turen.

Rolf Åge

over 17 år siden

Rolf Åge

Er greenene jevne? Harde? Myke? Raske?

"Gode forhold" - hva er gode forhold da? :)

simen fulland

over 17 år siden

simen fulland

Greenene har blitt tette og fine. Litt høyt klippet fortsatt men ballen begynner å trille godt. Samme tempo på alle greener. De er midt på treet harde/myke. (ihvertfall i dag).

Fairwayene er stort sett meget bra med tett gressvekst. Er noen små områder her og der som mangler litt gress fortsatt, men det er stor sett i roughen utenfor fairway.

Så ja, gode forhold.

The slicer

over 17 år siden

The slicer

Takk for info. Da blir det nok en tur dit i morgen!

230+

over 17 år siden

230+

Spilte Hakadal i dag, kan anbefales! Flotte forhold og flott bane!

Gøy

over 17 år siden

Gøy

Jo da Simen det var bra det. Du får sende gutta fra Hakadal ned til
oss på Holtsmark:-)

Simen Fulland

over 17 år siden

Simen Fulland

Hyggelig å høre. Har ikke rukket Holtsmark enda i år, men den skal spilles denne sesongen også, og da blir vi nok flere som tar turen ja:-)

The slicer

over 17 år siden

The slicer

Hakadal var absolutt verdt turen!!! Fin bane og bra forhold. Når man i tillegg hadde strålende vær og brukbart spill må man jo bare være fornøyd :-)

Legg inn ditt innlegg her

(Denne tråden er stengt)

Få nyhetsbrev!

Legg deg inn her for å motta nyhetsbrev med nyttig info om bl.a. kampanjer og tilbud fra klubber/golfbutikker, spilletips, reisetips etc etc. Les mer her