Logg ut

Vil du virkelig logge ut?

   Aktive golfere du følger
  • Du må være innlogget for å se aktive golfere.

Debattforum

Golftralle

Nybegynner

over 18 år siden

Nybegynner

Lånte forrige helg en golftralle for første gang, og det var en fin opplevelse. Det var av typen med 3 hjul som man dytter foran seg. Hva ligger disse på i pris, og hvor er de billigst?

kl

over 18 år siden

kl

sun mounten er det eneste som duger, den er best. koster 2k overalt! men på østmarka får du en 3 pack valgfri baller til:)

trallemannen

over 18 år siden

trallemannen

biltema tralla er genial.. billig og holder seg etter prisen.. kankk etter 5 dager..

veggiss

over 18 år siden

veggiss

har brukt en sun mountain speed cart i to år nå, og den er helt super. kan absolutt anbefales!!

Maverick

over 18 år siden

Maverick

Hadde en Izzo trehjuling i to år. Den var bra, men ble slarkete i hjulene. Kjøpte meg Sun Mountain i år og er storfornøyd, men for transporten sin del burde hjulene vært demonterbare.

Det er kommet en ny på markedet, ClickGear. Tar visstnok liten plass. Samme prisnivå som SM.

Pepper

over 18 år siden

Pepper

Izzo trehjulingen er grei, men balansen er dårlig sammenlignet med andre. En som er veldig bra, tar liten plass lagt sammen og koster mindre enn Sun Mountain er Maxi. Du får den sikkert flere steder, bl.a. hos Golfink.

biltema

over 18 år siden

biltema

biltema trallen funker fint viss du ikke trenger det dyreste

Legg inn ditt innlegg her

(Denne tråden er stengt)

Få nyhetsbrev!

Legg deg inn her for å motta nyhetsbrev med nyttig info om bl.a. kampanjer og tilbud fra klubber/golfbutikker, spilletips, reisetips etc etc. Les mer her