Kevin
Spillte Miklagard i går...da kom til kløfta ved 14 tiden regna det så mye at det var ikke forsvarlig å gå ut av bilen på noen minutter..he he. Men så ga det seg litt og vi tusla bort til klubbhuset. Avventet og varmet opp litt på range,før vi bestemte oss for å gå ut...etter det,ikke en regndråpe og ganske pent vær hele runden...fantastisk.
Og banen hadde ingen problemer med å takle de enorme mengdene med vann litt før...greenene var fantastiske,og hastigheten var ikke spesielt nedsatt...myyyye raskere enn jeg er vant til...imponerende. Satte mange lange putter på det raske underlaget,og hadde 15 meters(fra forkant av green og nedover) putten på hull 1 gått i,istedetfor hullkant...så hadde jeg nok sagt at det var verdens beste greener..he he
Roughen ja,begynner å bli tjukt rundtomkring...og med vått langt gress er det tøft å komme seg ut hvis man er uti der...ble litt leting noen steder pga noen fryktelig dårlige utslag i vår flight.
Men en strålende dag på en strålende bane