Logg ut

Vil du virkelig logge ut?

   Aktive golfere du følger
  • Du må være innlogget for å se aktive golfere.

Debattforum

Rhodos

flise

over 18 år siden

flise

Hei! Er det noen som har spilt golf på Rhodos? Ser at det er en bane der som heter Afandou Golf Course. Noen som har prøvd den og kan fortelle om den er bra?

snappy

over 18 år siden

snappy

Denne banen er elendig.. Spilte den for noen få år siden. Tror kanskje den er ganske pen i mars/april (etter regn tiden). Men om sommeren er det like godt å spille golf på stranden. Nesten ikke gress på fairway, grennener var bare helt elendige, og tee boksene var som fairway, meget dårlige.

Man reiser ikke til Rhodos for
å spillegolf.. Det er helt sikkert.

flise

over 18 år siden

flise

Ok -takk for advarselen.. Men hvis man får nok av å ligge på stranden så kan det vel være ok tidsfordriv?

Hmmmm

over 18 år siden

Hmmmm

I Marmaris i Tyrkia er golfbane snart ferdig.
En ganske kort båttur

"Golf- Is there a golf course in Marmaris?
A new golf course is being built and supposedly will be operational soon. You can take trips to Antalya where there are golf courses."

Legg inn ditt innlegg her

(Denne tråden er stengt)

Få nyhetsbrev!

Legg deg inn her for å motta nyhetsbrev med nyttig info om bl.a. kampanjer og tilbud fra klubber/golfbutikker, spilletips, reisetips etc etc. Les mer her