Logg ut

Vil du virkelig logge ut?

   Aktive golfere du følger
  • Du må være innlogget for å se aktive golfere.

Debattforum

å få av driver hode

nytt skaft

over 19 år siden

nytt skaft

skal prøve å mekke lit selv . har varmeluftsblåser til å varme opp epoxsien . men trenger noen tips hvordan man lettest gjør det uten avansert utstyr ( hvis det lar seg gjøre )..

Einar

over 19 år siden

Einar

Vinkelkutter funker bra. Du kan låne av meg hvis du ikke har.

nytt skaft

over 19 år siden

nytt skaft

ville jo helst ha det ut helt , kjekt å ha stående i skapet til en regnværs dag...

anonym

over 19 år siden

anonym

Ikke gi opp varmluftpistol, men husk å trå på hodet mens du vrir skaftet av.... det skulle gå bra, men varm opp en del før du begynner å vri.

Børje Pedersen

over 19 år siden

Børje Pedersen

Om du skal bruke om igjen skaftet, er det viktig at du ikke vrir skaftet ut. Du vil da rive fibrene løs fra hverandre, og du sitter igjen med ei hesterumpe i tippen. Enkel måte finnes ikke om du ikke har verktøy. Har du tilgang til skrustikke, beskytt skaftet godt og bruk kloa på ett brekkjern mot hoselen og stikka. Blir som å trekke ut en spiker, bare litt mere vrient.
Ødelegger du tippen, har du alikevell ett skaft til en wood.

lk

over 19 år siden

lk

Du trenger noe som det her: http://www.golfsmith.com/products/245244

lk

stikk....

over 19 år siden

stikk....

...innom en køllemaker. han tar ikke mange kroner for å separere skaft og hode.

Legg inn ditt innlegg her

(Denne tråden er stengt)

Få nyhetsbrev!

Legg deg inn her for å motta nyhetsbrev med nyttig info om bl.a. kampanjer og tilbud fra klubber/golfbutikker, spilletips, reisetips etc etc. Les mer her