Logg ut

Vil du virkelig logge ut?

   Aktive golfere du følger
  • Du må være innlogget for å se aktive golfere.

Debattforum

Region Tour, Kongsberg Open, 19.-20 Juni

Kongsberg

over 15 år siden

Kongsberg

Vil bare få minne om at påmeldingsfristen går ut i morra!

queious

over 15 år siden

queious

T o fra Kbg som har meldt seg på....er det Drm som er arrangør?

påmeldingslink

over 15 år siden

påmeldingslink

http://www.golfbox.no/portal/golf_info/tourframe.asp

Korrigert link

over 15 år siden

Korrigert link

http://www.golfbox.no/portal/golf_info/tourframe.asp?selected={5D7E2E18-A0D5-43E4-8C06-9B324018A008}

Sverre

over 15 år siden

Sverre

Tror det passet dårlig for mange. Ferie osv. Jørn har spilt stabild under par siste tiden, PG kan fort melde seg på der oppe, så han er vel eneste lokale håp. Tror han er i Kina og kommer hjem natt til lørdag etter et par uker, så det er vel en perfekt oppladning. Tror det blir en kamp mellom Espen Jensen, Bernt Olsen og Tømmervik. Men Mikkel Rev er alltid er utfordrer

Spent

over 15 år siden

Spent

Litt spent på å se hvordan Morten Grell, den nye HeadPro'n på Kongsberg kan gjøre det. Han skal vist satse på å kvale inn på senior europa touren i 2013, så da bør man vel hevde seg på en liten Region Tour. :)

kevin

over 15 år siden

kevin

ser ikke ut som PG har jetlag ihvertfall,-1 i dag og leder sålangt. Grell ser vel ikke ut til å ha hatt dagen i dag

Booker

over 15 år siden

Booker

Har noen link til resultatliste?

kevin

over 15 år siden

kevin

http://www.golfbox.no/livescoring/leaderboard.asp?tour={7DA2F683-EDD9-40E3-BF14-8835540332D8}&lang=1044

Lurer

over 15 år siden

Lurer

Noen som spilte som kan fortelle litt om forholdene på Kongsberg nå? Det har jo vært så som så de siste årene. Artig bane, men gidder ikke dra dit hvis banen ikke er bra.

PG

over 15 år siden

PG

Nå er jeg en smule inhabil, men jeg tror jeg prater for de fleste når jeg sier at forholdene på Kongsberg nå er glimrende. Det er flere år siden det har vært så bra som nå. Greenene er flotte og jevne og spilleflatene blir jo bare bedre på denne tiden av året. Så hvis du ønsker en god golfopplevelse så ta deg en tur opp.

Yngve Johannessen

over 15 år siden

Yngve Johannessen

Hvordan er hastigheten på greenene nå da?

PG

over 15 år siden

PG

Vet ikke akkurat hva de var i går, men mellom 8.5 og 9 vil jeg tro. Klippet og valset så det var bra. Det er stor forskjell på med og motgress på greenene der oppe, men det rullet bedre enn på lenge.

kingben

over 15 år siden

kingben

Bra.
Høres ut som de skal avlegges en visitt snarest... :-)

Legg inn ditt innlegg her

(Denne tråden er stengt)

Få nyhetsbrev!

Legg deg inn her for å motta nyhetsbrev med nyttig info om bl.a. kampanjer og tilbud fra klubber/golfbutikker, spilletips, reisetips etc etc. Les mer her